петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 169
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home Фудбал

Елиф Елмас до Муслера: Брзо оправување пријателе (ФОТО)

Елиф Елмас до Муслера: Брзо оправување пријателе (ФОТО)

Голманот на Галатасарај го очекува догла пауза поради страшната повреда на ногата од пресметката со Ризеспор.

Муслера беше изнесен на носилки и со алмулатно возило веднаш пренесен во болница.

На ова брзо реагираше и нашиот репрезентативец, Елиф Елмас кој му посака на Муслера брзо закрепнување.

Локални избори 2021