среда, 2. декември 2020. Вести денес: 50
home Фудбал

Ѕвездата на Реал по финалето спиел со Дуа Липа, а неколку дена пред имал бурна ноќ со манекенката која обожува да се слика по танга

Ѕвездата на Реал по финалето спиел со Дуа Липа, а неколку дена пред имал бурна ноќ со манекенката која обожува да се слика по танга

Откако медиумите на големо пишуваа дека ѕвездата на Реал Мадрид веднаш по завршувањето на Лигата на шампионите спиел со пејачката Дуа Липа, овој пат открија нешто поинтересно за целата јавност.

Имено фудбалерот Марко Асенсио освен што ја освои втората титула во ЛШ заедно со Реал, тој неколку денови пред финалето наводно спиел со сексапилната Софија Суескун.

A post shared by SOFIA? (@sofia_suescun) on

No hay detalle que falte [email protected]

A post shared by SOFIA? (@sofia_suescun) on

Шпанските медиуми пишуваат дека тој бурните денови пред финалето ги поминал со Софина, а други дури и тврдат дека тие се веќе момче и девојка.

Gracias por todo lo que me has dado y enseñado 2017!?

A post shared by SOFIA? (@sofia_suescun) on

Инаку Софија е реалити ѕвезда од Шпанија која учествуваше во неколку тамошни шоуа.

?

A post shared by SOFIA? (@sofia_suescun) on

Saunii?

A post shared by SOFIA? (@sofia_suescun) on

Коронавирус