четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 73
home Фудбал

Ѕвездата на Интер реши да молзе крава, а потоа скокна да бега (ВИДЕО)

Ѕвездата на Интер реши да молзе крава, а потоа скокна да бега (ВИДЕО)

Аргентинскиот напаѓач на Интер, Лаутаро Мартинез, сè уште ужива во одморот пред почетокот на подготовките за новата сезона, а вчера на социјалните мрежи објави видео кое ги изнасмеа неговите фанови.

Како што може да се забележи на снимката, тој седнал да молзе крава, но кога таа се сврте кон него, тој скокна од страв.