петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 0
home Фудбал

Девојките воздивнуваат, мажите завидуваат: Најновата фотографија на Роналдо направи бум на Инстаграм (ФОТО)

Девојките воздивнуваат, мажите завидуваат: Најновата фотографија на Роналдо направи бум на Инстаграм (ФОТО)

Кристијано Роналдо е на заслужен одмор.

По елиминацијата од Лион во ЛШ, неговите обврски на теренот завршија, па сега е време за одмор пред почетокот на новата сезона.

Тој ужива на својата јахта, од која објави и фотографија, фалејќи се со мускулите.

За помалку од десет минути Роналдо со оваа фотографија собра над милион лајкови.

 

View this post on Instagram

 

On board??

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on