недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 2
home Фудбал

Дефинитивно ќе биде промашување на годината – Бернардо Силва (ВИДЕО)

Дефинитивно ќе биде промашување на годината – Бернардо Силва (ВИДЕО)

Манчестер сити имаше голема шанса за израмнување против ПСЖ на „Паркот на принцовите“, но неа не ја искористи Бернардо Силва, кој имаше неверојатно промашување од само два метри.

 

 

Коронавирус