четврток, 15. септември 2022. Вести денес: 4
home Фудбал

БРАВО: Само Македонија има вакви навивачи, ечат трибините во Букурешт (ФОТО)

БРАВО: Само Македонија има вакви навивачи, ечат трибините во Букурешт (ФОТО)

Македонските навивачи се најгласни на трибините на Националната арена Паркен во Букурешт.

„Македонија“ се слуша постојано од трибините. Се вејат македонските знамиња, атмосферата доживува кулминација!

Ова се македонските навивачи кои ја бодрат Македонија во Букурешт:

Коронавирус