сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Фудбал

БРАВО МАЈСТОРЕ: Овој македонски навивач стана ХИТ на интернет- Го дупна тапанот за МАКЕДОНИЈА! (ВИДЕО)

БРАВО МАЈСТОРЕ: Овој македонски навивач стана ХИТ на интернет- Го дупна тапанот за МАКЕДОНИЈА! (ВИДЕО)

Овој македонски навивач на нашите фудбалери стана ХИТ на интернет!

Тој практично го дупна тапанот за Македонија и продолжи да чука на пукнатиот тапан.

Ова е искрена и вистинска поддршка за црвено-жолтите.

БРАВО МАЈСТОРЕ!

Qatar 2022