недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 82
home Фудбал

Бомба од Италија: Един Џеко е нов играч на Интер

Бомба од Италија: Един Џеко е нов играч на Интер

Според Скај Италиа, Един Џеко е нов играч на Интер! Оваа вест експресно се шири низ медиумите во Европа.

Коронавирус