недела, 5. јули 2020. Вести денес: 81
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Фудбал

Барди се врати на тренинзи, па даде гол со рабона

Барди се врати на тренинзи, па даде гол со рабона

Барди се вратите на тренинзите на својот тим Леванте, откако еден месец мина надвор од теренит поради повреда. Македонскиот репрезентативец имаше спектакуларно враќање на терените, и тоа со овој неверојатен гол со рабона на тренингот.

Парламентарни избори 2020