сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 68
home Фудбал

Ангеловски со моќна порака на Фејсбук

Ангеловски со моќна порака на Фејсбук

Селекторот на фудбалската репрезентација Игор Ангеловски, утринава се огласи на фејсбук, задоволен од се што се случуваше во Словенија им се заблагодари на сите.

„Не постои сила што ова може да го сруши. Дечки Ви благодарам за секој поминат момент со Вас. Благодарност до сите браќа во Љубљана. Македонија. Фамилија.“ – стои во објавата на Фејсбук.

Коронавирус