петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 169
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home ТВ и Филм

Згодната девојка има талент, а вие ќе останете без здив додека ја гледате (ВИДЕО)

Жири комисијата и публиката беа воодушевени од нејзиниот настап.
Згодната девојка има талент, а вие ќе останете без здив додека ја гледате (ВИДЕО)

Оваа згодна девојка се претстави себеси во познато талент-шоу.

Сите се согласија дека таа навистина има талент.

Жири комисијата и публиката беа воодушевени од нејзиниот настап.

Погледнете ја и вие, сигурно ќе ви се допадне.

Локални избори 2021