сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Зад сцената: Тајни за снимањето на „Вовед во анатомија“ (ВИДЕО)

Зад сцената: Тајни за снимањето на „Вовед во анатомија“ (ВИДЕО)

Актерите добивале домашна, бидејќи секогаш морало да бидат добро информирани за медицината и да можат најдобро да ги доловат улогите, посебно за сцените кои вклучуваат операции.

Во видеото дознајте уште неколку тајни за популарната серија „Вовед во анатомија“.

Коронавирус