петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 76
home ТВ и Филм

Водителката на Канал 5 се соблече- го започна летото на плажа (ФОТО)

Водителката на Канал 5 се соблече- го започна летото на плажа (ФОТО)

Водителката Јелена Спенџарска отиде на продолжен викенд во Грција. Топлото време ја измами водителката да го облече костимот за капење и да легне на песокот. Таа се пофали на социјалните мрежи со неколку фотографии.

На едната покажа дека знае ако се ужива покрај морето и како права манекенка позира на плажата. Секако дека секоја девојка сака да го покаже своето вито тело, па така и Јелена постави неколку фотографии во своите бикини, а на другата пак чекаше да и го донесат пијалокот.

Спенџарска често споделува фотографии на социјалните мрежи и речиси секогаш добива комплименти од обожавателите.