недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 99
home ТВ и Филм

Во долна облека на сцена, а околу струкот – ЗМИЈА! Наша учесничка во „Ѕвездите на Град“ ги остави сите во шок и со подотворена уста (ФОТО+ВИДЕО)

Во долна облека на сцена, а околу струкот – ЗМИЈА! Наша учесничка во „Ѕвездите на Град“ ги остави сите во шок и со подотворена уста (ФОТО+ВИДЕО)

Во вчерашното шоу на музичкото натпреварување „Звездите на Гранд“, имавме можност да видиме како учесничката Марија Груевска, која доаѓа од Македонија, настапи во многу провокативна комбинација на облека, но и со змија околу струкот.

Таа ја отпеа песната „Негатив“ Тијана Дапчевиќ, а членовите на жирито беа шокирани кога ја видоа во ова издание на сцената.

– Човече, ти треба храброст за вакво нешто – сите се согласија по нејзиниот настап, кој остави голем впечаток.

Марија сакаше да покаже колку е креативна и колку „скока од шаблонот“, a дали ви се допаѓа овој настап, проценете сами.

ЕУРО 2020

Македонија