понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 16
home ТВ и Филм

Владимир се’ уште мисли дека Станија му е девојка, а таа јавно го прозва на Инстаграм (ФОТО)

Владимир се’ уште мисли дека Станија му е девојка, а таа јавно го прозва на Инстаграм (ФОТО)

Пред да замине на операција, Станија му дозволи на нејзиниот ПР тим за односи со јавност да ги уредува нејзините профили на социјални мрежи, но по обвинувањата на Владимир и  зборовите што ги испрати таа реши да ги прекине сите полемики и да му каже што има да му каже… Еднаш – засекогаш!

Бидејќи не зборува со Томовиќ, старлетата ја напиша следната порака и замоли да му ја пренесат:

„Станија лично е тука! Пренесете му на  Владимир дека лично јас го блокирав на Инстаграм, дека јас лично ги избришав сите фотографии, видеоснимки со него и се’ што е поврзано со Задруга 2! Кажете му да ги избрише сите фортографии и снимки со мене, и дека тој повеќе не ми значи! Да ја остави на мир Тамара! Да не ја злоупотребува ситуацијата и луѓето во време кога не можам да се огласам! Еве му ги сите фанови, поддршката,  се’ !!! И да ме заборави!“ – напишала Станија во јавнаото обраќање до Владимир.

Да потсетиме, Владимир вчера вчера остро ја нападна пријателката на Станија – Тамара дека всушност таа  измислува сè и го става на профилот на старлетата, а дека Станија е негова девојка која  ја сака повеќе од нејзината ПР-ка Тамара.