понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 58
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home ТВ и Филм

ВИДЕО: Задруга излезе од контрола: Анабела на Велики Петок се степа со Марко, па ја истепа и Луна, а потоа…

ВИДЕО: Задруга излезе од контрола: Анабела на Велики Петок се степа со Марко, па ја истепа и Луна, а потоа…

Работите во реалното шоу „Задруга 3“ по се’ изгледа тотално излегоа од контрола. Веќе не забавно, а вчера, на Велики Петок малку недостасуваше да заврши и трагично. Главни протагонисти вообичаено, Луна Ѓогани, нејзиното момче Марко Миљковиќ и нејзината Мајка, пејачката Анабела Атијас, која е против нивната врска, за која има најава дека ќе заврши со брак.

По уште една жестока кавга, расправијата најпрвин тргна со физичка пресметка помеѓу Марко и Анабела, по што кулминираше со врескање и плачење на Луна, а финишираше со тоа што Анабела ја удри својата ќерка, по што и самата доживеа нервен слом.

Во целиот тој метеж, каде Анабела качувајќи се преку маса тргна да ја среди Луна, Марко ја бранеше, па не се знаеше кој кого удира и повеќе навредува, најмногу настрадаа мајката и ќерката.

Коронавирус