четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 7
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home ТВ и Филм

ВИДЕО: Станија заборави на кемерите ѝ се лизна пешкирот и се виде се

ВИДЕО: Станија заборави на кемерите ѝ се лизна пешкирот и се виде се

Станија Добројевиќ е една од најатрактивните учеснички во реалното шоу „Задруга“, која случајно ги покажа своите облини.

Додека се пресоблекуваше во гардероберот со својата другарка Маријана, Станија заборави на камерите и ги покажа голите гради.

Парламентарни избори 2020