понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 29
home ТВ и Филм

ВИДЕО: Смешната страна на „50 нијанси сиво“, еве ги нивните грешки

На големото платно ќе ги видиме најубавите сцени од ова продолжение, но пред да пристигне истото, погледнете колку им е забавно на актерите.
ВИДЕО: Смешната страна на „50 нијанси сиво“, еве ги нивните грешки

Џејми Дорнан и Дакота Џонсон се враќаат како Кристијан Греј и Анастасија Стил во „Педесет нијанси ослободени“, базиран на светскиот феномен – бестселерот „Педесет нијанси“.

На последното поглавје, му претходат блокбастерите од 2015 и 2017 година, филмови кои надминаа заработка од 950 милиони долари на светските благајни. Филмот ни пристигнува во очи Денот на вљубените.

На големото платно ќе ги видиме најубавите сцени од ова продолжение, но пред да пристигне истото, погледнете колку им е забавно на актерите.

Во видеото во продолжение се прикажани дел од грешките на сет.

Коронавирус