петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 141
home ТВ и Филм

ВИДЕО: Облече претесен комбинезон, водителката Марија пукаше од с*ксапил

ВИДЕО: Облече претесен комбинезон, водителката Марија пукаше од с*ксапил

Аргентинската водителка која се занамава со спортските случувања пеку ноќ стана интернет сензација и тоа се поради една мала незгода со претесните панталони.

Само една емисија беше потребна за спортската водителка, Марија Сол Перез да ја ја добие титулата најзгодна водителка во светот.

Поради претесните панатлони, водителката пукаше од сексапил а исто така и бесе оцртано и се таму доле…

Коронавирус