вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 7
home ТВ и Филм

ВИДЕО: Објавен првиот трејлер за последната сезона од „Игра на тронови“

ВИДЕО: Објавен првиот трејлер за последната сезона од „Игра на тронови“

ХБО го објави првиот трејлер за осмата, последана сезона од светски популарната серија „Игра на тронови“.

Сепак, како и вообичаено, кај првичните куси трејлери за сезоните на оваа серија, не може прецизно да се одреди што е вистинско, а што е просто лажно наведување.

Сепак, едно нешто е јасно – целосното обединување на кланот Старк.

Коронавирус