понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

ВИДЕО: Екипата од „Принцот од Бел Ер” се собра по 30 години, новата епизода достапна за само неколку дена

ВИДЕО: Екипата од „Принцот од Бел Ер” се собра по 30 години, новата епизода достапна за само неколку дена

Вил Смит објави трејлер за повторно обединување за тимот на серијата ,,Принцот од Бел Ер”.

Епизодата ќе биде достапна за гледање од 19 ноември, а двоминутниот трејлер го прикажува собирот на актерската екипа во дневната соба на семејството Бенкс и се сеќава на ситкомот на NBC.

„Ова се луѓето кои ме направија човекот што сум денес“, напиша Смит на Инстаграм заедно со трејлерот во кој е претставена целата екипа – Татјана Али, Керин Парсонс, Џозеф Марсел, Дафне Максвел Рид, Алфонсо Рибеиро, како и ДЏ Џези Џеф.

Собирот на екипата е снимен на 30-годишнината од почетокот на серијата.

Коронавирус