петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 13
home ТВ и Филм

Вечерва на АЛФА: „Опуштено“ со Тони Михајловски (ВИДЕО НАЈАВА)

Вечерва на АЛФА: „Опуштено“ со Тони Михајловски (ВИДЕО НАЈАВА)

Вечерва на телевизија АЛФА ќе се емитува првата епизода од новата сезона на „Опуштено“ со Тони Михајловски.

Емисијата почнува во 22:30 часот.

Коронавирус