четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home ТВ и Филм

Вака изгледаше во младоста сопругата на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Вака изгледаше во младоста сопругата на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Јелена Јоксимовиќ со години се појавува на малите екрани, а моментално ја води уринската програма на една српска телевизија.

И таа, како своите колешки, се менуваше со текот на годините, а од фотографијата која што ја објави водителката Сандра Перовиќ јасно се гледа колку се промениле и двете.

Јована тогаш имала кратка и темна коса, а додека Сандра изгледала сосема поинаку.

Инаку, сопругарта на Јоксимовиќ не е сколона на пластичните операции и е доста претпознатлива.

Парламентарни избори 2020