петок, 16. април 2021. Вести денес: 54
home ТВ и Филм

ТВ стриптиз во „Задруга“: На мегдан голи гради и задници, учесничките веќе не се кријат од камерите (ВИДЕО)

ТВ стриптиз во „Задруга“: На мегдан голи гради и задници, учесничките веќе не се кријат од камерите (ВИДЕО)

Во реалното шоу „Задруга“ работите отидоа до таму, што повеќе никој од никого не се крие. Ниту имаат срам едни од други да водат љубов,ниту пак дамите да се соблечат пред камери и да ги покажат своите бујни облини.

Било тоа да е тоалетот, под тушот или гардеробата, голи гради и задници севаат насекаде!

Така, Маја Маринковиќ беше една од оние последните, која воо гардеробата „мртва ладна“ се соблече не обрнувајќи внимание на камерите и при тоа покажа со каков потенцијал располага.

Бујна предница и голи гради без градник, за добро расположение пред спиење на ТВ гледачите.

Коронавирус