среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Тука е! Прв трејлер за „Avengers: End game“

Тука е! Прв трејлер за „Avengers: End game“

Браќата Русо предмалку го објавија долгоочекуваниот трејлер за новото продолжение на Одмазниците на Марвел.

Коронавирус