понеделник, 6. април 2020. Вести денес: 174
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home ТВ и Филм

Тело ремек-дело: Таа е најзгодната водителка во светот (ФОТО)

Тело ремек-дело: Таа е најзгодната водителка во светот (ФОТО)

Моделот Џенет Гарсија има совршено тело, а нејзините следбеници на социјалните мрежи секојдневно добиваат прилика да уживаат во нејзини убави фотографии.

Таа е мексиканска водителка која е позната како најзгодното телевизиско лице.

Нејзините фотографии се доказ дека епитотот заслужено го носи.

 

View this post on Instagram

 

La vida te pondrá obstáculos, pero los limites los pones tu! No te rindas 💪🏻🔥

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

Vamos a la playa 🏝 te amo @iamthemamacita thanks for having my back 😎

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

“Working hard is important. But there is something that matters even more: believing in yourself.” ❤️

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

Tu situación actual no define tu destino final 💪🏻🔥 No te detengas!!!!

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Коронавирус