среда, 23. септември 2020. Вести денес: 102
home ТВ и Филм

Светот се смееше цела година на овие работи: Најдобрите моменти од шоуто на Елен (ВИДЕО)

Светот се смееше цела година на овие работи: Најдобрите моменти од шоуто на Елен (ВИДЕО)

Елен објави видео компилација со најдобрите моменти од нејзиното шоу за оваа година.

Почнувајќи од јануари, па сè до последната епизода, во видеото се наоѓаат најзборуваните интервјуа, шеги и игри од нејзиното шоу.

Моментот кога Викторија Бекам покажа колку е еластична, моментот кога Крис Хемсворт беше исплашен од „стаорец“ и моментот кога Бред Пит си седеше во публиката се само дел од интересните ситуации од 2019-та.

Коронавирус