четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 111
home ТВ и Филм

Станија и во „Задруга 5“ потврди дека е убавица со најубава задница: Танга шминкање и „жежок танц“ на двете секси старлети на масата за рулет (ВИДЕО)

Станија и во „Задруга 5“ потврди дека е убавица со најубава задница: Танга шминкање и „жежок танц“ на двете секси старлети на масата за рулет (ВИДЕО)

Атрактивната ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ важи за една од најубавите жени во регионот, а тоа го покажа и перед некоја вечер додека се подготвуваше за забавата во најновото издание на реалното шоу „Задруга 5“.

Старлетата не се двоумеше да покаже што нуди на располагање кога е нејзиниот телесен раскош во прашање додека си играше со својот пес.

Но и малку потоа, додека се шминкаше соблечена само по градник и танга гаќички, уште еднаш докажа дека има еден од најдобрите задници. Можеби и најубавиот…

Тоа го потврди на најавената забава во казиното, каде Станија со својата најдобра пријателка меѓу „задругарките“, Маријана Зоњиќ замешаа, па ја запалија атмосферата до усвитување.

Двете старлети во еден момент се качија на рулет масата па така жестоко почнаа да нишаат со колковите и да вратат со својот задник, што за присутните и особено ТВ гледачите беше вистински празник… за очи!

Атрактивните убавици танцуваа заедно додека мажите возбудено ги гледаа, а кога нивната точка заврши, тие се симнаа од рулетот и добија заслужен аплауз, а сите останати… незборавна глетка.

Коронавирус