среда, 8. јули 2020. Вести денес: 149
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home ТВ и Филм

Српската пејачка со градите на мегдан: Откри со колку мажи била во животот (ФОТО)

Српската пејачка со градите на мегдан: Откри со колку мажи била во животот (ФОТО)

Убавата српска пејачка Каја беше во Ами Џи шоу, каде се појави во отворено розево палто и ги покажа градите. Таа во играта “Пар – непар”, призна дека досега имала помеѓу 10 и 20 момчиња во нејзиниот живот.

Парламентарни избори 2020