петок, 30. јули 2021. Вести денес: 154
home ТВ и Филм

Со нетрпение го очекувавте овој трејлер: Доаѓа Мулан (ВИДЕО)

Со нетрпение го очекувавте овој трејлер: Доаѓа Мулан (ВИДЕО)

Дизни ќе ја објави филмската верзија за Мулан во пролет 2020-та година.

Фановите едвај го чекаат ова остварување, а дотогаш може да го погледнете трејлерот.

Истиот е изгледан повеќе од 8 милиони пати досега.

Коронавирус