вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

СКАНДАЛ: Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

СКАНДАЛ: Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

Еден од кандидатите во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос меѓу членовите на жирито.

Јелена Карлеуша жестокот го бранеше и го поддржуваше 17-годишниот Иван, додека Вики Миљковиќ постојано и зборуваше паралелно со неа и ја попречуваше.

Вики почнала да вика посилно и да објаснува, зошто според неа, момчето лошо беа, па ја Карлеуша и дојде преку глава ваквото однесување.

-Ќути веќе, кокошко аман. Да му еб*м мајката, замолчи веќе, полуде Карлеуша и фрли шише вода кон Вики. Но, фолкерката и по ова не запре, па Јелена мораше да истури вода врз неа.

Скандалозното однесување може да го погледнете од 02:57:36.

Коронавирус