четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home ТВ и Филм

СИТЕ ЗБОРУВААТ ЗА НЕЈЗЕ: Познатата водителка го покажа бомбастичното тело! (ФОТО)

СИТЕ ЗБОРУВААТ ЗА НЕЈЗЕ: Познатата водителка го покажа бомбастичното тело! (ФОТО)

Една од најпознатите водителки во регионот, Бојана Ристивојевиќ блесна со својот изглед и сексапил за денот на вљубените.

Згодната плавуша секој ден изгледа поубаво и поубаво, а со последната фотографија која што ја објави ги изненади нејзините фанови на друштевените мережи.

Таа го покажа нејзниното бомбастично тело во доста атрактивна сукња и уште еднаш покажа дека е една од најзгодните водителки во регионот.

?❤️moj dragi @pitchwayz ? ?❤️?? @icon_couture

A post shared by Bojana Ristivojevic (@bokalica) on

? @pitchwayz ☝???

A post shared by Bojana Ristivojevic (@bokalica) on

Коронавирус