среда, 25. мај 2022. Вести денес: 72
home ТВ и Филм

Секси помошничката на Огњен Амиџиќ разголена: Тијана ги полуде мажите! (ФОТО)

Секси помошничката на Огњен Амиџиќ разголена: Тијана ги полуде мажите! (ФОТО)
Колку е привлечна Тијана Стојисављевиќ, можете да  видите кога  го гледате шоуто на водителот Огњан Амиџиќ кому таа му помага.
Сепак, дури откако се покажа разголена на Инстаграм, нејзините обожаватели дознаа  колку всушност таа може да  биде секси.
Тијана, беше успешна манекенка и топ  модел со години и се обидуваше да стане дел од ангелите на Викторија Сикрет.  Сиот свој сексапил таа го истури облечена во метален фустан кој открива речиси се, а сепак ништо не.

Коронавирус