сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 50
home ТВ и Филм

Се сеќавате на Ѓокче од „Љубовта на мојот живот“: Погледнете колку различно изгледа денес (ФОТО)

Се сеќавате на Ѓокче од „Љубовта на мојот живот“: Погледнете колку различно изгледа денес (ФОТО)

Младата и шармантна турска актерка Ханде Догандемир, ја запознавме во серијата „Љубовта на мојот живот“, каде ја играше улогата на неповторливата Ѓокче.

Од снимањето на серијата помина подолго време, а Ханде денес изгледа доста поразлично од претходно.

Има поинаква фризура, но забележително е и тоа што е заслабена.

Покрај актерските ангажмани, Ханде често позира и како модел во модни списанија, а колку е промената, погледнете од фотографиите.

вистина.мк

Коронавирус