понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 107
home ТВ и Филм

Се сеќавате ли на „Тате“ од популарните К-15? Еве како изгледа денес (ФОТО)

Се сеќавате ли на „Тате“ од популарните К-15? Еве како изгледа денес (ФОТО)

Неговиот лик најмногу се појавуваше во епизодите снимание во 90-тите години од минатиот век, уште на почетокот од нивното постоење, но со текот на времето ликот исчезна од скечовите, па и самиот глумец не се појавуваше на телевизиските екрани. Погледнете како изгледа тој денеска.

Коронавирус