вторник, 20. април 2021. Вести денес: 67
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home ТВ и Филм

Сара Мејс е секси мама во елегантно црно – бело издание без градник (ФОТО)

Сара Мејс е секси мама во елегантно црно – бело издание без градник (ФОТО)

Пред породувањето пејачката Сара Мејс беше доста активна на професионален план, а тоа продолжи така и откако бебенцето Илина дојде на свет.

Мајчината преданост е нејзината примарна преокупација, но според она што го објавува на социјалните мрежи, пејачката знае како да го организира времето и да се посвети на кариерата.

 

View this post on Instagram

 

Љубов. #baby #labrador #mom #momlife #dog #babygirl #love #definitionoflove #family

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on

Имено, меѓу последните објави од нејзиниот профил на социјалните мрежи се најде фотографија на која таа позира во елегантно црно-бело издание.

Под сакото Сара не облече градник и на софистициран и умерен начин покажа како умее да го нагласи сексапилот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on


Кој е поводот за ваквиот изглед и фотосесија, останува да видиме…

Коронавирус