вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 25
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home ТВ и Филм

Разоткриени: Станија и Ребека надвор од „Задруга 2“ делат исто момче?! (ВИДЕО)

Разоткриени: Станија и Ребека надвор од „Задруга 2“ делат исто момче?! (ВИДЕО)

Станија Добројевиќ и Ребека  Поповиќ  во надворешниот свет делел исто момче во исто време, за што  знаат и учесничките во „Задруга 2“  Јелена Круниќ и Доротеа Јовановиќ!

Сепак, за разлика од Доротеа, Јелена јавно го кажа тоа, а се’ започна со прашањето на гледачот:

„Ребека, зошто си толку искомплексирана од Станија? Дали затоа што беше со нејзиното момче што не можеше да го задржиш“?

По прашањето од гледачот, Јелена стана и призна дека знаела оти оваа информација е вистина.

„Не бев со нејзиното момче. Јас само ја ставив мојата слика на нејзиното место. Девојката е постаро од мене 7-8 години, живееме поинаку, немам комплекси од неа“! – рече Ребека.

Не знам ништо за нејзиното минато кое се однесува на Владимир. Девојката е во поинаков фазон од  Станија. Знам само дека  имале заедничко момче, кого заедно го делеле од надвор од шоуто и но тоа го кријат и  не зборуваат за него“ – изјави Јелена, но Ребека не сакаше да открие дали тоа е вистина или не.

Во тој момент тој скокна Мики Ѓуричиќ, која како и Ребека, видно вознемирен во врска со оваа шокантна информација, и порача слободно да ја каже вистината, кога веќе надвор таа и Станија можат да делат ист е*ач!

Вистина.мк