петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Разголена во кревет и без шминка: Познатата Касандра изненади со својот изглед (ФОТО)

Разголена во кревет и без шминка: Познатата Касандра изненади со својот изглед (ФОТО)

Кораима Торес луѓето ја паметат како Касандра. Некогашното девојче порасна во прекрасна жена која и понатаму го освојува светот.Иако знае да се скоцка како вистинска дама, таа покажа како изгледа и без шминка.

Кореима на својот Инстаграм профил сподели две фотографии на кои лежи во кревет, а под прекривката нема ништо.

Без шминка и на спиење, добра ноќ – напиша познатата актерка.

Feliz Semana ?

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

Коронавирус