четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 5
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home ТВ и Филм

ПРВО ВИДЕО: Вака изгледа Роберт Патинсон како Бетмен

ПРВО ВИДЕО: Вака изгледа Роберт Патинсон како Бетмен

Обожавателите на актерот Роберт Патинсон, но и ликот Бетмен за првпат имаат можност да видат како ќе изгледа тој во новиот филм кој е најавен за идната година.

Режисерот Мет Ривс објави кратко видео на кое актерот е облечен во новиот костим на Бетмен.

Видео, надополнето со драматична музика, ја открива маската на Бетмен која на Патинсон му ги покрива очите и носот.

Парламентарни избори 2020