понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home ТВ и Филм

Прв развод во реално шоу? Се разведуваат Миљана и Милојко – „Сакам да се ослободам од таа беда“

Прв развод во реално шоу? Се разведуваат Миљана и Милојко – „Сакам да се ослободам од таа беда“

Парот Миљана и Милојко Божиќ кои станаа познати по нивната разлика во годините, но и по учество во реалното шоу „Парови“ наводно се разведуваат.

Како што пренесуваат српските медиуми, Миљана барала адвокат за да се разведе од сопругот затоа што повеќе не може да го поднесе.

„Сакам веднаш да се разведам од Милојко, сакам да ослободам од бедата и стресот. Не можам да се нервирам секој ден поради него. Сакам да се ослободам од тој терет, да се ослободам од него, барем нема за ништо да бидам виновна“ вели атрактивната бринета.

„Нека дојде тој адвокат го чекам со раширени раце“ вели Милојко.

Коронавирус