недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 68
home ТВ и Филм

„Престани да бидеш порно актерка во реални шоуа“: Марија и Миљана жестоко се скараа во емисија

„Престани да бидеш порно актерка во реални шоуа“: Марија и Миљана жестоко се скараа во емисија

Маљана и Марија Кулиќ беа гостинки во емисијата „Амиџи шоу“ каде што искрено одговараа на разни прашања.

„Најмногу се слушам себе си. Некогаш мислам дека сум најпаметна. Некогаш си велам – „Мама беше во право“. Го слушам своето срце, ја не можам против своето срце, многу ќе ми биде поубаво ако го исклучам срцето, но јас не можам против тоа. Верувам дека нема да можам да се променам, дека цел живот ќе го слушам своето срце“ вели Миљана.

Огњен ја праша Марија какви се нејзините очекувања, со кој би можела да има најмногу проблеми во реалното шоу.

„Јас секако со Миљана, може да ми смета и Зола, секако поради сексот. На тоа мислев“ вели Марија.

„Не знам што сака оваа жена, ако има проблеми со нас, ќе имам проблеми и јас со неа. Јас живеам живот каков би живеела и надвор. Јас сум шест години во реално шоу, имав два партнери“  изјави Миљана.

„Престани да биде порно актерка во реални шоуа, не можам да замислам како изгледа тоа од надвор“ одговори мајката на Миљана, на што се надоврза:

„Изгледа преубаво. Јас ќе полудам ако шест години немам секусални односи. Јас не ги менувам мажите како чорапи“ вели Миљана.

Како се тоа изгледаше погледнете во видеото подолу.

 

Извор: vistina.com.mk