недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 77
home ТВ и Филм

Познатата водителка заврши сосема г*ла на Инстаграм (ФОТО)

Познатата водителка заврши сосема г*ла на Инстаграм (ФОТО)

Познатата водителка на емисијата „Гламур“ на „Хепи телевизија“ Јелена Димитриевиќ ги изненади своите следбеници со провокативна фотографија на социјалната мрежа на Инстаграм.

Таа ја објави фотографија на која е сосема гола, а со нејзе и следната порака:

-Тука не се гледаат крилата, но јас ги гледам бидејќи сакам! На сите вас храбри луѓе ви посакувам да ги видите своите крила и да полетате. Знам дека никогаш не е можно да леташ сам, но штом полетате вие, ќе полетаат и други, ќе се придружат и тие кои смеат и кои не смеат да летаат, а вие ќе бидите нивна поддршка затоа што секогаш се појавуваат вистинските ангели, нашиша Јелена во коментар на разголената фотографија.

Коронавирус