среда, 16. октомври 2019. Вести денес: 74
home ТВ и Филм

Поранешната ТВ водителка откри на кое најчудно место водела љубов (ФОТО)

Поранешната ТВ водителка откри на кое најчудно место водела љубов (ФОТО)
Foto: ATA Images

Некогашната водителка на реалното шоу „Парови“ и телевизија „Хепи“, Бојана Ристивојевиќ во нејзиното гостување во една емисија откри на кое најчудно место водела љубов.

Убавата водителка најпрви даде најпрвин опширен одговор, а покасно и конкретен одговор на ова прашање.

-Дома на сите места, но не знам што е чудно. Не можам да се сетам на посебно место. Мене секој пат со партнерот ми е преубаво и посебно, рекла Бојана за Ало.рс, а нешто подоцна додаде:

Foto: Nikola Tomić

-Во автомобилот. Ете кажав, рекла водителката.

Инаку, Бојана неодамна после 10 години работа во „Хепи“ телевизија ја напушти истата.