вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 38
home ТВ и Филм

Омилената серија „Сексот и градот“ останува без уште еден омилен лик на гледачите

Омилената серија „Сексот и градот“ останува без уште еден омилен лик на гледачите

Обожавателите на серијата „Сексот и градот“ тешко се помируваат со фактот дека популарната Саманта нема да се појави во новите продолженија, а сега е откриено дека нема да има ниту лице.

Според „Пејџ Сикс“, актерот Крис Нот нема да се појави во новите продолженија на серијата.

Нoт моментално глуми во „Еквилајзер“ и снима два филма: Brooklyn All American и Someday Sometime.

„Пејџ Сикс“ исто така наведува дека Дејвид Ајгенберг, кој го играше сопругот на Миранда, Стив, нема да биде во новите продолженија.

Коронавирус