среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 159
home ТВ и Филм

НИКОЈ НЕ ЈА ПРЕПОЗНА: Некогаш најубавата актерка сега изгледа запрепастувачки! (ГАЛЕРИЈА)

НИКОЈ НЕ ЈА ПРЕПОЗНА: Некогаш најубавата актерка сега изгледа запрепастувачки! (ГАЛЕРИЈА)

Јавноста добро памети како актерката Никол Кидман изгледаше пред вбризгувањето на ботокс, додека важеше за една од најубавите жени во светот.

Меѓуота, поради ботоксот и поради трансформацијата за новата улога во филмската драма „Destroyer“, нејзе на улица веќе никој не ја препознава.

Коронавирус