недела, 26. март 2023. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Несреќната Мелек е вистински ангел и навива за Бешикташ (ФОТО+ВИДЕО)

Несреќната Мелек е вистински ангел и навива за Бешикташ (ФОТО+ВИДЕО)

Малото убаво девојче, гледачите веќе го запознаа преку серијата „Се викав Мелек“ (мелек – ангел) која ја раскажува потресната судбина на дете, жртва на семејно насилство.

Но, „несреќната“ Мелек е вистински ангел, која во приватниот живот навива за Бешикташ.

???

A post shared by Beren Gökyıldız (@berengokyildiz_official) on

#carsi #şampiyonbeşiktaş

A post shared by Beren Gökyıldız (@berengokyildiz_official) on

#çarşı #şampiyonbeşiktaş #beşiktaşk

A post shared by Beren Gökyıldız (@berengokyildiz_official) on

loading...