четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home ТВ и Филм

Наместо трејлер, Сони на Јутјуб прикачи цел филм

Наместо трејлер, Сони на Јутјуб прикачи цел филм

Наместо само трејлерот, продукциската куќа Сони по грешка прикачи цел филм на Јутјуб.

Се работи за филмот „Убиецот Кали“ на режисерот Џон Метјуз, чијашто премиера е закажана за крајот на август годинава.

Објавата за кусо време е тргната од видео платформата.

Коронавирус