среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 152
home ТВ и Филм

Најзгодната водителка на временска прогноза без цензура: Го објави голиот џиновски задник во минијатурна танга (ФОТО)

Најзгодната водителка на временска прогноза без цензура: Го објави голиот џиновски задник во минијатурна танга (ФОТО)

Жанет Гарсија многумина ја сметаат за најсексапилна водителка на временска прогноза во светски рамки.

Убавицата од Мексико е често активна на социјалните мрежи, а особено на Инстаграм има илјадници следбеници, но и провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

2019 ✨??❤️

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

Christmas is coming… ??

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on

Таа овој пат ги помери и границите на провокација, па сподели фотографија од џакузи истакнувајќи го бомбастичниот задник во танга.

View this post on Instagram

LOVE YOURSELF ❤️????

A post shared by Yanet Garcia ??☀️☔️ (@iamyanetgarcia) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Yanet Garcia ??☀️☔️ (@iamyanetgarcia) on

Во продолжение погледнете ја и другата страна од неа…водењето прогноза.

Локални избори 2021