петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Најзгодната албанска ТВ презентерка покажа со какви гради располага (ФОТО)

Најзгодната албанска ТВ презентерка покажа со какви гради располага (ФОТО)

Таа е една од најкоментираните албански телевизиски презентерки. Станува збор за шармантната русокоса, Виола Спиро, која е позната по својата природна убавина.

Водителката на спортската емисија “Спорт Плус” која се емитува на албанската телевизија Клан, повторно ги покажа совршените линии на нејзиното тело.

Таа изгледа толку совршено во најновата фотографија објавена на Инстаграм, облечена во син фустан и патики. Не само што е облечена стилски, туку Виола изгледа и фантастично.

 

Коронавирус