понеделник, 20. мај 2019. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Најсексапилната водителка на временска прогноза без цензура: Го објави голиот џиновски задник во минијатурна танга (ФОТО)

Најсексапилната водителка на временска прогноза без цензура: Го објави голиот џиновски задник во минијатурна танга (ФОТО)

Жанет Гарсија многумина ја сметаат за најсексапилна водителка на временска прогноза во светски рамки.

Убавицата од Мексико е често активна на социјалните мрежи, а особено на Инстаграм има илјадници следбеници, но и провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

2019 ✨🙏🏻❤️

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

Christmas is coming… 😱🎄

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Таа овој пат ги помери и границите на провокација, па сподели фотографија од џакузи истакнувајќи го бомбастичниот задник во танга.

 

View this post on Instagram

 

Goodnight 💤

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Во продолжение погледнете ја и другата страна од неа…водењето прогноза.